Літературний гороскоп

LEPORT дуже цінує вас, читачів, тому будьте готові до прояву безмежної турботи в абсолютно різних формах. Цього разу, наприклад, ми читали по зірках для вас.

І не питайте нас: «Як ви це зробили? Ви що, астрологи?» Ні, ми не астрологи, але читати вміємо і любимо, неважливо навіть що читати: книгу, журнал чи зоряне небо. Якщо Ви належите до якогось Знаку Зодіаку, – а, скоріш за все, так і є, –  гляньте, що Вам пророчить небо. LEPORT, як літературний журнал, не володіє мовою зірок досконало, тому виразив все почуте від них у літературних образах. Який Ви літературний персонаж і що на Вас чекає в найближчому майбутньому – читайте нижче.

Літературний гороскоп

(22.06.2015-до наступного прогнозу)

Овен. ЧАЦЬКИЙ («Лихо з розуму», О. Грибоєдов).чацкий

Впевнений у своїх ідеалах, готовий змінювати себе та інших. Тримається вище за оточуючих, в будь-якому середовищі почуває себе як риба в воді. Цього тижня уникайте сварок, не лізьте в суперечку. Головна ваша зброя – розум. Але не зловживайте нею.

Тілець. ШВЕЙК («Пригоди Бравого Вояка Швейка», Я. Гашек).

швейк

Стресостійкість і почуття гумору – його козирі. Вийти з будь-якої ситуації можна по-різному, Ви вмієте робити це красиво. Перед Вашою харизмою капітулюють опоненти, а Ваша щирість підкупить кого завгодно. Не виходьте зі свого образу.

Близнюки. МАДАМ БОВАРІ («Мадам Боварі», Г. Флобер).

мадам

Віддана захопленню, вона швидко перегорає. Вона мислить крайнощами і живе ними. Ви вмієте малювати ідеали в уяві. Подивіться навколо: може комусь потрібна Ваша енергія? Замість мучити себе відчуженням – віддайтесь справі.

Рак. ГРИЦЬ («Грицева шкільна наука», І. Франко).

гриць

Він пас гусей і повторював вголос все, що знав. Він не забував головного. Практикуйтесь, практикуйтесь і ще раз практикуйтесь! Вам краще вимовити всі важливі фрази.

Лев. ПОЛКОВНИК ІЗ РОДУ БУЕНДІА («100 років самотності», Г.Г.Маркес).

100 лет

Лідер, за яким ітимуть, про якого односельчани легенди складатимуть. Вам просто керувати іншими. Щоб не ходити колами, потрібно припинити цикл. Тому прийміть вже, врешті-решт, рішення, яке виведе вас із зони комфорту. Про тих, хто сидить вдома легенди не складають. Наважтесь!

Діва. ПОРТОС («Три мушкетери», А. Дюма).

портос

Дужий, завжди не проти підкріпитись, душа компанії. Головне – їжте більше, ніж ваші друзі. І пийте більше них. І колись, будьте впевнені, у Вас з’явиться відданий слуга і дворянський титул.

Терези. ГЕРМІОНА ГРЕЙНДЖЕР (Серія книг про Гаррі Поттера, Дж. Роулінг).

гермиона

Розумна, відважна, напористіша за хлопців. Навколо неї постійна боротьба між добром і злом. Головне – не втрачати зв’язок зі своїми друзями. А ще – знайте: рудоволосі можуть відіграти неабиякої важливості роль у тому, як складеться Ваш тиждень.

Скорпіон. ГЕРАСИМ («Муму», І. Тургенєв).

герасим

Багатослівність – не про Вас. Цього тижня вам краще остерігатись води і маленьких собачок. Більше мовчіть.

Стрілець. АЛАН КУОТЕРМЕЙН (Улюблений персонаж Г.Р. Хаггарда).

алан

В найважливіший момент завжди приймає правильне рішення. Точний у діях і у словах. Так, ви стрілець! Ви обов’язково доб’єтесь свого, варто лиш добре прицілитись. Забудьте про все зайве, зосередьтесь на головному і стріляйте!

Козеріг. ГЕНРІ ФОРД («Моє життя – мої досягнення», Г. Форд).

форд

Ваше життя – ваші досягнення. Цього тижня у вас є можливість в цьому впевнитись. Ви як Стрілець, але ще сильніше: пробиватись до бажаної мети доведеться, використовуючи голову.

Водолій. МАРТІН ІДЕН («Мартін Іден», Дж. Лондон).

мартин

Він міг робити все, але найкраще робив те, що зробило його. Ваша діяльність – це Ви. Не псуйте себе роботою, а створюйте! Якщо Вам чогось не вистачатиме, заведіть собі друга-поета, або просто почитайте вірші.

Риби. МОБІ ДІК («Мобі Дік, або Білий Кит», Г. Мелвілл).

мобі дік

Кит, не якась там риба… КИТ! За Вами погоня, Вас хочуть спіймати. Позаду гарпуни і злість капітана. Попереду – все. Пливіть собі!


Отакий у нас вийшов гороскоп. Бережіть себе, читаючи. Читайте, щоб оберегтись.